18 Ara

AydenLOAD 2.0 Çıktı


AydenLoad yeni nesil bir gemi yükleme ve kargo yönetim yazılımıdır. Doğrudan Hesap Algoritması hesaplamalarda geminin 3 Boyutlu modelini temel alır. Geminin tam geometrik modelinin temel alınmasıyla mevcut kondisyon yaklaşımlarla değil tamamen gerçekçi bir şekilde yansıtılmış olur. Aynı şekilde doğrudan hesaplama algoritması temelli bir çok ek özellik ile kusursuz bir kargo planlaması ve kondisyon idaresi yapabilmenizi sağlar. AydenLoad Tip-III yazılımdır ve IACS UR L5 yükleme programları gereksinimlerine uygunluğuyla tüm gemi tipleri için hasarsız ve yaralı stabilite kriterlerine uyum hesaplarını yapabilme özelliğine sahiptir. AydenLoad gemi sahipleri ve işletmecilerinin talepleri dikkate alınarak geliştirilmiş ve gemi üzerinde mürettebatın kullanımı için tüm gerekli özellikler ile kuşatılmıştır, bu sayede geminizin kriterlere uyumunu doğrulamanın da ötesinde size güvenlikten feragat etmenize gerek kalmadan taşıyacağınız yükü maksimum seviyeye çıkarma imkânı da sunar. Kısacası AydenLoad ile ömür boyu güncel kalacak çok etkili ve kullanışlı bir kargo planlama ve stabilite programı keyfini süreceksiniz.


Post Image
5 eyl

Yenilikçilik Ödülü


Ayden Marine, 11.Uluslararası Altın Çıpa Ödül Töreninde Yenilikçilik dalındaki ödül ile gururlandı. Genel Müdürümüz Ayçın Özsakabaşı, gecede sektörün ileri gelenlerinin önünde Ayden Marine'in geleceğe dair planlarından bahseden bir konuşma yaptı.


Ayden Marine yenilikçi tasarım ödülü ile taçlandırıldı
28 Haz

Yenilikçi Dizayn Ödülü


Ayden Marine ekibi Türk Loydu tarafından Yenilikçi Tasarım ödülü ile onurlandırıldı. Ayden Marine Genel Müdürü Ayçın Özsakabaşı ve dizayn ekibinin yer aldığı ödül töreni Türk Loydu Genel Merkezinde gerçekleşti.


Yükleme Terminalinde Tanker
1 oca

IMO Tanker Yaralı Stabilite Mevzuatı


1 Ocak 2016 tarihi itibariyle, MEPC.248(66) yönetmeliğinin yürürlüğe girmesiyle birlikte, tüm tankerler Uluslararası Denizcilik Örgütü tarafından getirilen kriterleri Klas Kuruluşları tarafından onaylayacağı stabilite hesabı yapan yükleme programlarına sahip olmak durumundalar.


Ayden Marine Europort Rotterdam fuarında
8 nov

Europort Rotterdam


Ayden Marine, 03-06 Kasım 2016 tarihleri arasında son çıkan gemi yükleme programını tanıtmak için Rotterdam'da düzenlenen Europort fuarına katıldı. Ayden Marine'in Uluslararası müşterileri standımızı ziyaret ederek Denizcilik alanındaki son teknolojik gelişmeleri takip etti.


Ayden Marine Europort Istanbul fuarında
8 kas

Europort Istanbul


Ayden Marine, 11-14 Mart tarihleri arasında yazılım ürünlerini tanıtmak adına Europort Istanbul fuarında yer aldı. Standımız yurtiçi ve yurtdışından gelen ziyaretçiler tarafından ilgiyle karşılandı. Firmamız adına gayet olumlu geçen fuar neticesinde Ayden Marine, Kasım 2015'de düzenlenecek Europort Rotterdam fuarında yer almaya da karar verdi.